Двері прихованого монтажу – тренд майбутнього та наше захоплення.

За останні роки двері прихованого монтажу посіли стійке місце у виборі споживачів. Якщо 5 років тому, коли ми тільки відкривали наш салон, одиниці виробників могли запропонувати двері прихованого монтажу, то зараз майже у кожного є декілька варіантів на вибір.

У пошуках найкращого для своїх клієнтів ми провели чимало часу та витратили багато нервів. Так, за декілька років, методом проб та помилок, ми винайшли свій рецепт найкращих дверей прихованого монтажу.

В нас є два варіанти прихованих дверей –  бюджетний та преміум. Причому, завдяки тому, що варіант преміум – це наше власне виробництво, преміум-якість ми в змозі реалізовувати за доволі привабливими для ринку цінами.

Нас часто запитують: «А чого в них такі двері коштують 2000 євро, а у вас до 1000?»

Відповідь дуже проста: «Ми не такі великі за масштабами виробництва, у нас немає відділу маркетингу з 10 осіб, дорогих каталогів та іншого, що формує вартість кінцевого виробу. Натомість, в нас є дійсно якісний продукт, який ми щодня удосконалюємо. А ще ми фанати своєї справи!»

Насамперед ми ближче познайомимо вас саме з дверями прихованого монтажу нашого власного виробництва.

Отож, в чому полягають переваги прихованих дверей ODM?

1) Каркас дверного полотна виготовлений із анодованого алюмінію, що виключає процеси деформації та захищає торці полотна від механічних пошкоджень.

2) Коробка власної розробки виготовлена із анодованого алюмінію та має три камери, що забезпечує жорсткість конструкції та стабільність її геометрії.

3) У якості оздоблення використовується безпечне скло (загартоване).

Загартоване скло – це таке скло, яке нагріли до температури 650 ̊С завдяки чому воно стало більш міцним, а якщо воно розбивається, то не утворює небезпечних гострих уламків – руйнуючись воно розлітається на безліч дрібних крихт з тупими гранями.

4) Наповнення дверного полотна виконане із мінеральної вати, що покращує шумоізоляцію без суттєвого збільшення ваги дверей.

5) Використовується тільки надійна та перевірена італійська фурнітура – приховані завіси Otlav та магнітні механізми AGB.

Наша впевненість у фурнітурі така, що ми даємо на неї додатково 1 рік гарантії від себе!

Загалом гарантія на двері, монтаж та фурнітуру у нас складає 2 роки!

6) У нас власний штат монтажників та замірників.

Це забезпечує високоякісний сервіс та консультації на всіх етапах взаємодії з клієнтами, де наші співробітники знаходяться в єдиному інформаційному просторі і не займаються «переведенням стрілок». Нерідко наші нові клієнти приходять саме через наших монтажників та замірників, бо їх контакти вже передають із рук в руки, як майстра манікюру чи дантиста.

7) Ми виготовляємо двері за індивідуальним розміром по висоті та ширині з кроком до 1 мм (та що там один міліметр – іноді питання постояє про пів міліметри!), без націнки за нестандарт.

8) Різноманітні варіанти оздоблення фасадної частини дверних полотен з можливістю комбінування різних типів з двох сторін.

Це досягається завдяки виготовленню каркаса дверного полотна з анодованого алюмінію. При такому конструктиві не страшно, що вага оздоблення з різних сторін буде суттєво різною. Двері точно не деформуються, тож ви зможете втілити в життя будь-яке своє бажання або задумку дизайнера.

9) Коробки монтуються на розпірках, без дверних полотен.

Це економить час, бо вже через 2-3 тижні з моменту замовлення ми виготовимо і змонтуємо коробки прихованого монтажу. І поки триватиме ваш ремонт виготовимо полотна. Більш того, такий алгоритм роботи дозволить зберегти двері в ідеальному стані, бо від моменту монтажу коробок на чорнових етапах ремонту до навішування на них дверних полотен нашим замовникам іноді потребується рік а то і півтори роки (інформація виключно із нашого досвіду). Погодьтеся, вам ні до чого зберігати свої якісні й красиві двері на об’єкті, де триватимуть брудні роботи! Очевидно. Ви здивуєтесь, але багато постачальників дверей прихованого монтажу й досі (20-ті роки 21-го століття!) не уявляють собі можливість монтажу коробок без наявності дверних полотен! В кращому випадку змонтують без яких-небудь гарантій і суто під відповідальність замовника…

10) Посадочні місця під завіси в коробках захищені спеціальними металевими пластинами, що унеможливлює обсипання та розтріскування штукатурки у подальшому процесі експлуатації дверей через незначні люфти завіс під час їх закривання/відкривання. Це взагалі наше ноу-хау! Так в Україні не робить ніхто.

А ось і наше полотно у розрізі:

Нам нічого приховувати від своїх клієнтів, тому ми даємо змогу заглянути всередину всьому нашому товару ☺

В комплектацію нашого дверного блоку входить:

  • дверне полотно товщиною 42 мм (для відкривання INSIDE – 56 мм) на базі анодованого алюмінієвого каркасу (наповнення – мінеральна вата);
  • універсальний короб анодований цільноалюмінієвий, зібраний під монтаж, для відкривання дверей назовні та INSIDE;
  • ущільнювач Schlegel QL 3053;
  • завіси приховані Otlav (Італія) Invisacta IN300 3D не менше 3 шт. (для полотен висотою від 2160 мм – 4 шт., від 2460 мм – 5 шт.);
  • механізм магнітний AGB (Італія) Mediana Polaris із зворотною планкою AGB Easy-Fix;
  • захисні пластини на приховані завіси;
  • розпірки на коробку для 1-го етапу монтажу без полотна.

Оздоблення дверей прихованого монтажу:

На зовнішню та внутрішню сторони полотна можна комбінувати будь-яке з запропонованих оздоблень. Індивідуально ми також готові втілити у життя і ваші якісь особисті побажання.

Для замовлення дверей прихованого монтажу зв’яжитись з нами будь-яким зручним способом.

Тел.: +38 (067) 994-79-13+38 (066) 482-00-01.

А для тих, хто звернеться через цю статтю, гарантована знижка 10% на двері прихованого монтажу власного виробництва ODM.

Наверх