Про компанію

Історія нашої активної діяльності почалася у 2017 році, хоча назрівала ще задовго до того. На початку року троє хлопчиків та троє дівчаток вирішили створити інноваційний простір, де кожен українець (як в подальшому виявилося, і не тільки українець) зможе придбати двері своєї мрії, отримавши професійні консультацію та сервісне обслуговування.

Ми хотіли стати інакшими – хотіли ламати стереотипи про “впарювання”, про зірвані терміни виконання замовлень, про відсутність безперечних якості та сервісів. Ми були дуже впертими і наполегливими в виборі наших постачальників і партнерів.

Були різні часи: інколи нам було так важко, що ми сварилися або хотіли викинути ключі від салону у річку (Дніпро в 100 метрах від нас). Але ми впоралися і створили дверний бізнес своєї мрії, тому що всі ті дискусії та розбіжності у думках нашої команди завжди мали єдину основу – бажання стати кращими та корисними.

Наразі наша команда зросла. Тепер, окрім фахівців з продажу дверей, ми маємо повноцінну компанію з професійного монтажу дверей “ODM-Service”, і вже монтуємо двері не тільки нашим клієнтам, а і клієнтам інших партнерських салонів, які, здавалось би, мали б бути нам конкурентами. Але ні! Коаліція однодумців у дверній сфері зростає навколо нас.

Наступним кроком нашого розвитку стало започаткування разом із новими партнерами виробництва дверей прихованого монтажу преміум-класу під власним брендом “ODM. Особливі двері”.

Кожного дня ми вдосконалюємо себе, свої двері, свої навички з монтажу, продажу та обслуговування. Все це ми робимо з тією метою, щоб у нас ви змогли придбати саме свої особливі двері.

На сьогодні (11.07.2022) “ОDM. Особливі двері” в цифрах це:

390 – задоволених клієнтів, 80% з яких дали нам рекомендації чи звернулися до нас знов

1185 – виконаних монтажів власними силами “ODM-Service”

2431 – реалізованих дверних блоків

293 – з яких були виготовлені на власному виробництві

1 – офіційний дилер (м. Дніпро)

Наверх