Вхідні двері в будинок. Які обрати?

Любі клієнти, продовжуємо для вас огляд вхідних дверей. Сьогодні обговоримо вхідні двері в приватний будинок або, як ще кажуть, вуличні вхідні двері.

Чим між собою відрізняються квартирні та вуличні вхідні двері?

Головною відмінністю квартирних дверей від вуличних є матеріал декоративних накладок. Якщо для квартирних дверей достатньо МДФ-накладки, покритої ПВХ-плівкою, то для вуличних мінімальною вимогою вже є використання вологостійкого МДФ, обгорнутого спеціальною плівкою Vinorit. Також для вулиці може використовуватися фанера або массив дубу чи іншої цінної породи деревини (але це звісно суттєво вплине на вартість дверей).

Як не дивно, але вуличні вхідні двері більше бояться сонця ніж морозу. Прямі сонячні промені можуть пошкодити зовнішнє покриття накладок, і двері втратять свій естетичний вигляд. Саме тому обов’язковою умовою для збереження гарантії на вуличні вхідні двері є наявність піддашку на подвір’ї!

Звісно, двері з накладками з фанери або дубу прослужать набагато довше, так як ці матеріали можна реставрувати. Проте вартість таких дверей стартує від 37 000 грн. Двері ж у ПВХ-плівці можна придбати до 30 000 грн. І в таку ціну ми розраховуємо на якісні утеплені двері з гідною фурнітурою та цікавим дизайном.

Ще одним з важливих факторів є утеплення полотна та коробки, так як одна з найважливіших задач вхідних вуличних дверей – це захист вашої оселі від холоду і вологи. Також слід звернути увагу на наявність нержавіючого порогу. Нержавіючий поріг захищає короб вхідної двері від снігу, вологи та бруду.

Що ж стосується фурнітури, то для вуличних дверей основним показником є комфортність користування та довговічність. Зломостійкість відходить на другий план, так як в будь-якому приватному будинку є вікна, і саме вони – це найпопулярніше місце, через яке намагаються вдертися крадії.

І переходимо до самого важливого. Що з якістних вуличних вхідних дверей можна зараз придбати з наявності на складах в Києві?

Дуже цікава пропозиція за ціною є наразі у Berislav. Це модель M3 — A 17.3 Vinorit, всього за 22 771 грн. Вона оснащена дуже якісними й надійними замками Mottura project циліндровий + сувальдний (циліндр Mottura project (1+5) з функцією перекодування). Звісно в комплекті до данного дверного блоку йде нержавіючий поріг. Але дана модель доступна тільки в розмірі 2040х960 мм, і тільки з правим відкриванням. Кількість дверних блоків обмежена, так що наявність потрібно уточнювати.

Далі радимо звернути увагу на вхідні вуличні двері від STRAJ серії PROOF. Страж Пруф – це двері, конструктив яких розроблений спеціально для використання в приватних будинках. Вони розраховані на те, щоб витримати вплив зовнішнього середовища – стійко протистоять підвищеній вологості, перепадам температури, зовнішнім механічним пошкодженням. Також двері серії PROOF мають підвищену тепло- і шумоізоляцію. Все це досягається за рахунок використання сендвіч-панелі зі стального оцинкованого листа металу та щільного екструдованого пінополістиролу.

Ось так виглядає дверне полотно цих вуличних вхідних дверей в розрізі:

Всі моделі серії STRAJ PROOF, представлені у нас на сайті, оздоблені двома якісними італійськими замками Mottura DP58-170 з циліндром Mottura Project 70 та Mottura DP58-171, також в комплекті до кожного блоку йде нержавіючий поріг.

Вартість одинарного вхідного блоку стартує від 27 400 грн. Розміри по габаритам коробки 2050х970 мм та 2050х870 мм. Якщо ж ви хочете двері зі склопакетом в сій будинок, то коштувати вони будуть всього від 28 750 грн. за блок у стандартних розмірах.

Отже, якщо ваш бюджет на вхідні двері в будинок складає 30 000 грн., радимо звернути увагу саме на двері STRAJ PROOF з наявності.

Якщо ж ваш бюджет більший, тоді вже варто звернути увагу на двері в фанері або масиві дубу. Це ті двері, які точно не будуть мати зносу. Ціна на такі двері стартує від 37 310 грн. Це модель F4 — A 9.4 від Berislav. Звісно вона укомплектована замками Mottura (основний замок Mottura Project Din, додатковий замок Mottura Project Matrix, циліндр Mottura project 1+5 keys) та нержавіючим порогом.

Ознайомитися з асортиментом вхідних дверей з оздобленням “вологостійка фанера” або “масив дубу” можна на нашему сайті посиланням. Якщо двері мають позначку F4, то це фанера, D4 та DX – це натуральний масив дубу.

Клієнти часто питають: “А ви б собі які двері обрали?”

Чесно відповідаючи на це питання, я завжди кажу, що все впирається в бюджет. Якби бюджет був би доволі великий, то я б обрала двері з масиву, знаючи що це точно раз і на все життя. Якщо ж в мене бюджет обмежений, то для будинку обрала б STRAJ PROOF, бо за досвідом вони надійні і відповідають своїй ціні.

Звертайтеся! І ми залюбки допоможемо обрати саме Ваші найкращі двері!

Тел.: +38 (067) 994-79-13+38 (066) 482-00-01.

На вхідні двері з наявності наразі діють знижки від нашого салону. Докладніше в розділі “Акції“.

Наверх